Головне меню
Вхід
Користувач:

Пароль:
 
Забули пароль?

Реєстрація

5 користувач(ів) активно
(1 користувач(ів) переглядають Новини)

Учасників: 0
Гостей: 5

далі...

Рекомендуем :
Новини : Пішов з життя Рогозинський Віктор Валентинович
в 30/06/2009 12:30:00 ( 12768 прочитаний )


Передчасно пішов з життя головний редактор фахового журналу „Зарубіжна література в школах України”, видатний вчений, талановитий педагог, людина щирої душі Рогозинський Віктор Валентинович.


Його внесок у становлення предмету „Зарубіжна література” є надзвичайно вагомим. Завдяки журналу „Зарубіжна література в школах України”, який очолював Віктор Валентинович, сотні уроків стали більш продуктивними, логічно структурованими, інформаційно насиченими, гармонійно вписаними у шкільну програму і – головне – надзвичайно цікавими для учнів. Усі, хто знали Віктора Валентиновича, поважали його за небайдужість до проблем сучасної української школи, щирий інтерес до дітей, гідний подиву ентузіазм у справі освіти і виховання української учнівської молоді.

Віктор Валентинович був одним з перших, хто підтримав інтелектуально-просвітницьку акцію “Безмежний світ Шекспірових сонетів”, став членом оргкомітету відкритого всеукраїнського творчого конкурсу серед старшокласників і запропонував надрукувати найкращі роботи на сторінках журналу „Зарубіжна література в школах України”.

У ці скорботні дні колектив Лабораторії ренесансних студій і оргкомітет конкурсу висловлюють щире, глибоке співчуття родичам, близьким, співробітникам покійного. Світла пам’ять про цю людину назавжди залишиться у наших серцях.

Версия для печати Відправити статтю
Коментарі належать їх авторам. Ми не несемо відповідальності за їх зміст.
© 2007-2013 shakespeare.zp.ua
TOP.zp.ua
0.102 секунд | 28 запросов | 19-03-19 | 04:32