Main menu
Login
Username:

Password:
 
Lost Password?

Register now!

3 user(s) are online
(3 user(s) are browsing Texts)

Members: 0
Guests: 3

more...

Рекомендуем :
Ukrainian Shakespeare Centre > Contests > Конкурс ім. Віталія Кейса - 2015
Конкурс ім. Віталія Кейса - 2015
Published by Admin on 2015/5/13 (2766 reads)

Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр

при Класичному приватному університеті

спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

за сприяння Союзу Українок Америки

оголошують

V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

ім. ВІТАЛІЯ КЕЙСА

У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України незалежно від форм власності та підпорядкування та аспіранти, а також молоді науковці, які ще не мають вченого ступеня кандидата філологічних наук.

Тематичний діапазон конкурсних робіт включає:

- вивчення Шекспірових текстів крізь призму однієї з новітніх літературознавчих методологій (гендерні дослідження, новий історизм, екокритика, рецептивна естетика, постколоніальна критика),

- аналіз шекспірівського дискурсу (дослідження резонансу, спричиненого творчістю Великого Барда в іншокультурних контекстах, вивчення міжсеміотичних проекцій шекспірівських творів: театральних постановок, кінематографічних версій, балетів, опер, радіоспектаклів, живописних полотен, різних типів інтернет-контенту тощо).

- особливості творення художнього образу Вільяма Шекспіра в літературі та мистецтві. При цьому об’єктом безпосереднього дослідження можуть виступати не тільки найрізноманітніші твори про Шекспіра (поетичні присвяти, літературно-біографічна проза, біографічна белетристика), але і специфіка репрезентації біографічного автора у шекспірівських текстах, а також артефакти живопису, книжкової графіки та кіно, скульптури, в яких візуалізується постать геніального драматурга.

Конкурсні роботи надсилаються до 20 червня 2015 року на адресу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-Б, Класичний приватний університет, Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр. На конверті обов’язково зазначити: "На Всеукраїнський конкурс наукових робіт ім. В. Кейса".

Обов’язковою умовою участі в Конкурсі є наявність додатку до конкурсної роботи, в якому має бути представлена таблиця, яка дає уявлення про українську рецепцію обраного твору в аспекті діахронії (існуючі переклади, постановки, інтертекстуальні паралелі з українською літературою).

Організаційний внесок за участь у конкурсі – 100 грн., які використовуватимуться на розсилку робіт членам журі, поштові та канцелярські витрати та придбання грамот фіналістам.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, наданими меценатом проекту - Союзом Українок Америки. Призовий фонд конкурсу складає 2000 доларів.

Призові місця (перше, друге та третє) визначаються у двох номінаціях – «студент» та «молодий науковець». Таким чином в рамках конкурсу вручається

1 місце – премії по 500 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»,

2 місце – премії по 300 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»,

3 місце – премії по 200 доларів в номінаціях «студент» і «молодий науковець»

Щасти!

Більш детальну інформацію стосовно умов проведення конкурсу та оформлення робіт шукайте у додатках нижче або звертайтеся до Оргкомітету Конкурсу електронною поштою: renaissance[AT]zhu.edu.ua.

Files linked to this article Published on Hits
Download this file   Анотація

   ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ АНОТАЦІЇ
2015/5/13 328
Download this file   Бланк відомостей про автора

   ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРА ТА НАУКОВОГО КЕРІВНИКА
2015/5/13 326
Download this file   Інформаційний лист

   ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
2015/5/13 349
Download this file   Положення

   ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ім. ВІТАЛІЯ КЕЙСА, СПОНСОРОВАНОГО СОЮЗОМ УКРАЇНОК АМЕРИКИ
2015/5/13 325

Previous article Результати Конкурсу - 2015 Результати проекту "Шекспірівський урок 2014" Next article
© 2007-2013 shakespeare.zp.ua
TOP.zp.ua
0.277 секунд | 35 запросов | 18-04-19 | 18:15