Головне меню
Вхід
Користувач:

Пароль:
 
Забули пароль?

Реєстрація

5 користувач(ів) активно
(4 користувач(ів) переглядають Texts)

Учасників: 0
Гостей: 5

далі...

Рекомендуем :
Український шекспірівський центр > Конкурси > Нагородження учасників за номінацією «Кращий український переклад 91-го сонету»
Нагородження учасників за номінацією «Кращий український переклад 91-го сонету»
Опубликовал(а) Admin 03/06/2009 (6666 прочтений)

Шановні учасники відкритого всеукраїнського творчого конкурсу за номінацією «Кращий український переклад 91-го сонету»


Маємо честь оголосити про те, що нещодавно журі конкурсу визначило переможців у обох номінаціях! На розгляд журі було подано 1516 творчих робіт, серед яких фіналістами визнано 572. Дипломантами конкурсу стали 38 фіналістів.

Дипломами Міністерства освіти і науки України будуть нагороджені наступні фіналісти конкурсу:

Диплом І ступеня:

  • Бобер Олег, 8-А, ліцей №141, м.Харків
  • Гуцал Соломія, 10 кл., Балаклійський ліцей, Харківська обл.
  • Кучинська Анастасія, 11-Б, спецшкола №16, м.Бердянськ, Запорізька обл.
  • Котик Віталія, 11 кл., Хмельницький спец.ліцей-інтернат
  • Остапчук Маргарита, 11-М, НВК №9, м.Луцьк
  • Пухир Вікторія, 11-Г, гімназія №9, м.Черкаси

Диплом ІІ ступеня:

  • Боднарук Ольга, 10 кл., Фонтанський НВК, Одеська обл.
  • Білокриницька Валентина, 9-А, гімназія №31, м.Черкаси
  • Бородін Олег, 9-А кл., спецшкола №114, м.Харків
  • Виливок Ірина, 10-А, Прилуцька гімназія №5, Чернігівська обл.
  • Калугіна Юлія, 11-А, ЗОШ №40, м.Одеса
  • Квітко Крістіна, 10-В, спецшкола №16, м.Бердянськ, Запорізька обл.
  • Колоколова Вікторія, 11-Б, Гуляйпільська ЗОШ №1, Запорізька обл.
  • Літературна студія „Тарпан”, Улянівська ЗОШ, Кіровоградська обл.
  • Малюта Наталія, 10-А, Засульська гімназія, Полтавська обл.
  • Марцинковська Діана, 11 кл., Затоківський НВК, Одеська обл.
  • Михайлова Олена, 10-Б, гімназія №2, м.Бердянськ, Запорізька обл.
  • Надточій Оксана, 10 кл., Калинівський НВК, Черкаська обл.
  • Нечепуренко Єва, 11-А, ЗОШ №21, м.Вінниця
  • Подоляка Алла, 11 кл., Новоолександрівська ЗОШ, Донецька обл.
  • Присяжнюк Ніна, 11 кл., Панчівська ЗОШ, Кіровоградська обл.
  • Принковська Ольга, 9 кл., ЗОШ с.Могильне, Кіровоградська обл.
  • Рєпкіна Анна, 8-Б, Барвінківська ЗОШ №2, Харківська обл.
  • Харченко Артем, 8-Є, Кіровоградський колегіум
  • Черняк Юлія, 8 – Б клас, Запорізька гімназія № 2 ім. Лесі Українки

Диплом ІІІ ступеня:

  • Альошина Олеся, 6-А, ЗОШ №52, м.Запоріжжя
  • Василина Роман, 9-Б, гімназія №31, м.Запоріжжя
  • Гнатків Іван, 10-Б, ліцей №105, м.Запоріжжя
  • Зайцева Євгенія, 11 кл., Донецька класична гуманітарна гімназія
  • Коробов Євген, 8-Г, спецшкола №16, м.Бердянськ, Запорізька обл.
  • Могила Юлія, 10-Б, ЗОШ №22, м.Полтава
  • Рязанова Олена, 9-В, гімназія №28, м.Запоріжжя
  • Самошкін Антон, 9-В, ЗОШ №94, м.Донецьк
  • Сєрікова Яна, Степанівська ЗОШ, Донецька обл.
  • Семенова Ганна, 10 кл., ЗОШ №2, м.Авдіївка, Донецька обл.
  • Сендзюк Євгенія, гімназія №17, м.Полтава
  • Харченко Марія, 8-А, гімназія №3, м.Ніжин, Чернігівська обл.
  • Ягнюк Анна, 11 кл., Нещеретівська ЗОШ, Луганська обл.

Щиро вітаємо наших переможців!

Будь-ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб дізнатись, як і коли Ви отримаєте Ваш диплом!

Предыдущая статья Оргкомітет конкурсу Нагородження учасників за номінацією «Сонет до Великого Барда» Следующая статья
© 2007-2013 shakespeare.zp.ua
TOP.zp.ua
0.118 секунд | 35 запросов | 28-03-17 | 18:49