Головне меню
Вхід
Користувач:

Пароль:
 
Забули пароль?

Реєстрація

3 користувач(ів) активно
(2 користувач(ів) переглядають Texts)

Учасників: 0
Гостей: 3

далі...

Рекомендуем :
Конкурс 2012 - 2013
Опубликовал(а) Admin 04/12/2012 (3255 прочтений)

Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр

при Класичному приватному університеті

спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

за сприяння Союзу Українок Америки

оголошують

ІIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

НАУКОВИХ ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Конкурс проводиться у два тури, по завершенню другого здійснюється нагородження переможців грамотами Оргкомітету та грошовими преміями, наданими Союзом Українок Америки.

Заочний тур – конкурсні роботи надсилаються до 20 березня 2013 року на адресу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-Б, Класичний приватний університет, Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр. На конверті обов’язково зазначити: "На Всеукраїнський конкурс наукових робіт". Термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем.- підготовка та поширення інформації про конкурс (січень 2012 р.).

Організаційний внесок за участь у конкурсі – 30 грн., які використовуватимуться на розсилку робіт членам журі, поштові та канцелярські витрати та придбання грамот фіналістам. Орг. внесок надсилайте звичайним поштовим переказом «до запитання» на ім’я старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу Класичного приватного університету Козьмик Ганни Олександрівни на адресу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Грязнова, буд. 45, кв. 237. Відскановану копію квитанції переказу прохання вкладати в конверт з роботою.

Очний тур має на меті визначення переможців з числа фіналістів заочного туру. Цей тур передбачає публічний захист результатів кожної роботи, який відбудеться у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). Конкурсна комісія голосуванням приймає рішення щодо визначення кращих наукових робіт учасників.

Результати Конкурсу та імена переможців оголошуються публічно по завершенню очного туру та розміщуються на сайті Українського шекспірівського порталу.

Переможцями Всеукраїнського конкурсу вважаються молоді дослідники, нагороджені іменними дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, наданими меценатом проекту - Союзом Українок Америки. Призовий фонд конкурсу складає 2000 доларів.

Два перших місця по 500 доларів,

Два других місця по 300 доларів,

Два третіх місця по 200 доларів

З будь-якими питаннями щодо умов Конкурсу та участі у ньому звертайтеся до Оргкомітету Конкурсу електронною поштою: renaissance@zhu.edu.ua.

Більш детальну інформацію, положення про конкурс, бланк анотації та відомостей про автора і наукового керівника шукайте у Положенні про конкурс.
Файлы, присоединенные к этой статье Дата Прочтений
Добавить этот файл   Положення про конкурс (2012-2013)

   ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ ШЕКСПІРОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
04/12/2012 353

Предыдущая статья Результати конкурсу 2012-2013 Додаток 2 до Положення про Конкурс - Відомості про автора та наукового керівника Следующая статья
© 2007-2013 shakespeare.zp.ua
TOP.zp.ua
0.259 секунд | 35 запросов | 19-03-19 | 03:35