Головне меню
Вхід
Користувач:

Пароль:
 
Забули пароль?

Реєстрація

5 користувач(ів) активно
(5 користувач(ів) переглядають Texts)

Учасників: 0
Гостей: 5

далі...

Рекомендуем :
Український шекспірівський центр > Конкурси > Новий конкурс! «Шекспірівський урок 2014»
Новий конкурс! «Шекспірівський урок 2014»
Опубликовал(а) Admin 16/01/2014 (2380 прочтений)

Український міжуніверситетський науково-дослідницький

шекспірівський центр при Класичному приватному університеті

спільно з Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури,

та журналом «Всесвітня література в школах України»

оголошують

Всеукраїнський конкурс вчителів світової літератури

«Шекспірівський урок 2014»

Мета Конкурсу полягає у стимулюванні креативно-експериментального пошуку в галузі сучасних методичних прийомів ознайомлення школярів України з творами Вільяма Шекспіра, виявленні найефективніших стратегій викладання художнього доробку цього англійського драматурга в школі, а також заохоченні педагогів та учнів до якнайглибшого проникнення в творчі задуми Великого Барда.

Конкурс сприятиме фаховому вдосконаленню вчителів світової літератури, підвищенню якості літературної освіти, вихованню вдумливого читача, популяризації творчості англійського генія серед учнівської молоді України та зближенню України й Великої Британії, входженню України до європейського співтовариства.

До участі в Конкурсі приймаються глибокі та змістовні розробки уроків і систем уроків із дисципліни «Світова література», присвячені особистості та творчій спадщині В. Шекспіра, а також взаємозв’язкам творчості Шекспіра та інших зарубіжних і/або українських письменників; рецепції та трансформації шекспірівського тексту в контексті світової культури.

Вимоги до конкурсних робіт: логічність викладу матеріалу, структурованість конспекту уроку, знання фактичного матеріалу та методичних основ викладання навчального предмету. Особливо вітаються творчий підхід до теми, використання перспективних сучасних методик вивчення світової літератури, а також застосування на уроці новітніх мультимедійних технологій.

Етапи проведення Конкурсу:

- підготовка та поширення інформації про Конкурс (листопад – грудень 2013 р.);

- прийом методичних розробок уроків на адресу сайту shakespeare.zp.ua (січень – лютий 2014 р.);

- визначення робіт фіналістів, які будуть залучені до очного туру Конкурсу (березень 2014 р.);

- проведення очного туру, в рамках якого вчителі-фіналісти отримають змогу провести урок за власною методичною розробкою з учнями однієї зі шкіл Києва (березень 2014).

Усі конкурсанти гарантовано отримають Сертифікати учасників, які можуть стати важливою складовою вчительського портфоліо і допомогти при проходженні атестації. Автори кращих проектів Шекспірівського уроку будуть нагороджені дипломами та унікальними DVD-дисками із мультимедійним контентом, присвяченим шекспірівській проблематиці. Конкурсні роботи переможців будуть опубліковані у фаховій пресі, що дозволить вчителям з усіх куточків нашої держави ознайомитися із досвідом своїх колег.

Файлы, присоединенные к этой статье Дата Прочтений
Добавить этот файл   Заява

   Анкета учасника конкурсу
10/02/2014 413

Предыдущая статья Інтелектуальний квест "Шекспір назавжди!" Увага! Положення про конкурс 2013-2014 Следующая статья
© 2007-2013 shakespeare.zp.ua
TOP.zp.ua
0.253 секунд | 35 запросов | 22-03-19 | 08:02